moja Stomatologia

mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

moja Stomatologia (●stomatologia zachowawcza●chirurgia●ortodoncja●protetyka●okluzjastomatologiczna●implanty●mikroskop●rentgen) to zespół lekarzy, którzy nieustannie na bieżąco edukują się, podnoszą kompetencje a przede wszystkim są doceniani wśród pacjentów w tym przez pacjentów najmłodszych („dzieci”). 

Lekarze pracują interdyscyplinarnie, leczą pacjentów kierując się zdrowym rozsądkiem, motywują innych. Porozumiewają się w sposób otwarty, szczery, przejrzysty. Wspierają ludzi w dążeniu do uzyskania przez leczenie komfortu, radości życia.

Zespół pracuje zarówno na nowoczesnych urządzeniach jak i materiałach uznawanych za najnowocześniejsze na Świecie m. innymi na materiałach japońskich, szwajcarskich, niemieckich. 

Staramy się zachować równowagę pomiędzy ceną i jakością. Jakość usług była i jest nadal dla nas najważniejsza. Serdecznie Zapraszamy do każdego z naszych ośrodków w tym do Kamionek.